top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAlice Kučírková

O značce Macramali

Myšlenka vytvořit originální nástěnné dekorace se dostavila, když jsem byla na mateřské dovolené, když zbýval čas i síly a má tvořivá povaha se pustila do něčeho, co se na českém trhu ještě moc neobjevovalo. Tak vzniklo první Macrame, druhé a já začala přemýšlet, jak tuto krásnou techniku a dekorace dostat mezi mladé lidi a do moderních domácností. Dříve se Macrame objevovalo spíše na zdech našich babiček a tak jsem se soustředila hlavně na to, aby se hodilo i do dnes oblíbeného skandi a minimalistického stylu.


Pro tvorbu používám tedy především netřepící se materiál, který drží čisté linie a netřepí se. Nalezení vhodných materiálů mi také trvalo pár měsíců. Pro své macrame používám výhradně 100% recyklovanou bavlnu, která má certifikaci OEKO-TEX


Zabývám se třemi oblastmi v Macrame stylu. Nástěnnými dekoracemi, 3D objekty (houpačky, teepee…) a dekoracemi na svatby (svatební brány, lustry, lucerny..)


Samozřejmě existuje spoustu dalších využití této skvělé a krásné Macrame techniky, ale já jsem si vybrala především tyto směry, kterým chci věnovat pozornost a vytvářet stále novinky pro vás.
103 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page