top of page
2B1E6C86-E84C-4FF5-87C7-441496D7CA07_edited_edited.jpg

Kdo je Macramali?

To jsem vlastně já  :)

ta osůbka, co sedí na tom gauči. A tenhle gauč určitě uvidíte i na dalších fotkách, protože tvoří fotokoutek pro mé macrame. Někdy macrame nad ním vypadají menší než ve skutečnosti jsou, měří totiž 3 metry na šířku a vejdeme se na něj celá rodina. Měnit ho asi v blízké době nebudu, ale spíš vám k macrame napíšu rozměry, abyste měli lepší představu. :D

Jak jsem se dostala k tvorbě macrame?

Viděla jsem na pinterestu nádhernou dekoraci, kterou jsem musela prostě mít taky. A to bych nebyla já, kdybych si k němu cestu nenašla. V té době byl na youtube pouze jeden návod na macrame a to ještě ve španělštině (nerozuměla jsem ani slovo!:D). Zastavovala jsem si a zpomalovala každý uzlíček. A říkala si, jak tam ty ruce jako dávájí? Nicméně jsem se nedala odradit ani touto složitou metodou učení a přišla na to. 

V začátcích jsem se ráda inspirovala zahraničními tvůrkyněmi macrame a napodobovala jejich výtvory. Takové to ctrl C a ctrl V. Okolí je obdivovalo, ale já věděla, že to není moje kreativa a že to není ono. Mým velkým přáním tedy bylo, abych časem tvořila své vlastní macrame. A nyní mohu s radostí říci, že se mi to vyplnilo. Tvořím vlastní vzory, tvary a často je i měním v průběhu tvorby, dokud nejsem 100% spokojená s výsledkem. Takže jsem každé macrame vdechla i svou kreativitu a originalitu, což sem si vždy přála. Můžete posoudit sami.

Tak co. Už si představujete, jak si jednu takovou vyjímečnou krásku věšíte nad postel nebo nad gauč stejně jako já a každá návštěva žasne nad originálním kouskem, který ještě nikde neviděla? 

Pokud budete potřebovat poradit a doladit nějaké detaily, napište a probereme to. Nekoušu a myslím, že jsem i docela fajn člověk.

Budu ráda, když se mi pak pochlubíte, jak se macrame u Vás daří a kde jste jí našli ve vašem domově místo.

Mějte se hezky a mockrát děkuji za vaši návštěvu tady v mém macrame světě.

O mně: About
17908650830614092.jpg

Dávám věcem druhou šanci

Jak?

O mně: Welcome
bottom of page