top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraAlice Kučírková

Macrame svatba podle Macramali

Značka Macramali se zabývá netradičními Macrame dekoracemi na svatby. A proč mít zrovna Macrame na svatbě? Tato 3 slova je perfektně vystihují. Boho, spjaté s přírodou a nezapomenutelné.



Macrame svatba


Macrame svatba je nejen boho záležitostí v zahraničí, ale tyto krásné dekorace se mohou stát i součástí české svatby.

V České republice zatím nejsou tyto dekorace ještě tak známé, ale značka a půjčovna Macramali věří, že se stanou součástí mnoha srdcí.



Co vše se dá technikou Macrame na svatbě ozdobit?


Macrame vás může provázet celý váš svatební den. Při obřadě být součástí svatební brány, u hostiny a ve vnitřních prostorách můžete využít Macrame lustry, lucerny, ozdoby na stůl a další. Macrame teepee zaručí, že si hosté i vy odpočinete ve stínu v piknikovém stylovém boho koutku. Hosty také můžete obdarovat macrame doplňkem, který jim zajisté připomene Váš nezapomenutelný den.



Macrame svatební brány

Nevěsty mají dvě možnosti. Macramali vytváří svatební brány na míru přímo pro ten daný pár, aby svatba byla jedinečná a zároveň se poté může stát Macrame i součástí interiéru novomanželů a být tak krásnou vzpomínkou na tento den. Nebo si ji mohou snoubenci zapůjčit a vybrat si z již hotových krásných Macrame výplní. Lze ozdobit i svatební brány různých tvarů, kdy Macramali navrhne macrame zdobení přímo na tu danou bránu a tvar. Například triangl, hexagon, kruh.Vše je možné.



Macrame svatební kruhy pro družičky

Každá nevěsta má zástup svých nejbližších kamarádek, jako družiček a chce, aby vše perfektně ladilo. Co třeba každé z nich nechat vyrobit Macrame kruh, který bude propojovat celou macrame myšlenku svatby? Kruhy pak zůstanou družičkám, jako krásná vzpomínka.



Macrame teepee

Je skvělým doplňkem piknikového nebo relaxačního koutu pro svatebčany, ale i pro novomanžele. Může být využito i jako kulisa k novomanželskému focení nebo focení s rodinami.



Macrame klíčenky

Vždy je součástí svatby i drobná pozornost pro svatebčany, která jim připomene Váš svatební den. A aby to k tématu macrame svatby ladilo do detailu, je možné nechat vyrobit macrame klíčenky. Jejich barevnost se dá volit a ladit podle konceptu svatby.



Macrame lucerny a lustry

Všichni milujeme, když se navečer začne stmívat a rozsvítí se všechna ta světýlka na svatbě. Ani Macramali nezapomněla na tuto krásnou chvíli, kterou určitě zpestří tyto lucerny a lustry, které skvěle zapadají do boho, přírodního a macrame stylu.


Macrame na svatbě zaručí jedinečnou, nezapomenutelnou atmosféru a dodá ji neotřelou tvář.


214 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page